Elatus

lide a elatus

elatus

Elatus je tvůrcem pokročilých investičních strategií, jejichž cílem je přinést klientům adekvátní zhodnocení investic a zároveň ochránit před velkými propady v portfoliích.Naší úlohou je minimalizovat rizika spojená s investicemi, toho se nám daří dosahovat díky komplexní aplikaci instrumentů – primárně opčních struktur, které nám pomáhají lépe ochránit kapitál před vysokou volatilitou trhů, které z pravidla nastávají, a při kterých drtivá většina akciových, ale i podílových fondů ztrácí velké části kapitálu.

naši lidé

Náš tým je tvořen lidmi z mnoha prostředí – z bank, investičních fondů, velkých korporací, i brokerů. Dali jsme se dohromady, abychom získali co nejrealističtější obraz o finančních trzích a vytvořili tak produkty, které odráží náš společný přístup.

Pracujeme s opcemi, strukturovanými dluhopisy, párovými obchody, certifikáty, se spready a mnoha dalšími instrumenty. Díky rozmanitosti specializací a stylů jsme schopni vytvářet silné investiční strategie, které dokážou obstát i při nejhorších scénářích na trhu.

bg_elatus-and-people-left

K podrobnému posouzení využíváme specifické matematické modely a vyhledáváme pouze takové situace, ve kterých je z dlouhodobého hlediska pravděpodobnost na naší straně, každý den pak upravujeme parametry našich programů a strategií tak, abychom se dokázali přizpůsobit dynamicky se měnícímu prostředí finančních trhů.  Dle chování trhů a jejich efektivity také zohledňujeme technickou a fundamentální analýzu ve spojení s nejaktuálnějšími informacemi pomocí informačních zdrojů Bloomberg nebo Reuters.

bg_elatus-and-people-right


Zaregistrovat Přihlásit se