Přístup a cíle

Důraz na ochranu kapitálu

Věříme, že ve světě investic není nic důležitějšího, než ochrana kapitálu a řízení rizika. Naše strategie jsou tvořeny tak, abychom mohli profitovat za všech podmínek, které v trzích nastávají – naše strategie jsou vytvořeny pro dosahování stabilních výnosů v jakémkoli tržním prostředí. Váš kapitál ochráníme použitím opci, zajištěných struktur a sofistikovaných algoritmů. Nechceme, aby naši klienti podstupovali velká rizika s vidinou rychlého zbohatnutí, takový přístup vede často k devastujícím následkům.

1

Investiční horizont

Proto, abychom mohli portfolia postavit na silných základech a dostát tak toho, za čím si stojíme, je potřeba kombinovat střednědobé a krátkodobé investice. Kvalitní investiční horizont je tedy mezi 2-3 lety, nicméně peníze jsou naprosto likvidní a klient si je tak může vybrat kdykoliv potřebuje, v takovém případě ovšem nejsme schopni zaručit naše výsledky.

2

Profesionální přístup

Jsme tým lidí, kteří investováním žijí a máme několikaleté zkušenosti z obchodu na finančních trzích. Spojením sil Vám chceme nabídnout produkt, který Vám přinese adekvátní zhodnocení s nízkou mírou rizika v jakémkoli tržním prostředí.

3

Výkonová orientace

Pro naše klienty fungujeme jako pojišťovna na finančních trzích, nenabízíme nereálná zhodnocení a chceme, aby naši klienti měli klidný spánek. Jsme velice výkonově orientování, proto u nás nenajdete žádné management fee a naše zisky plynou ze zhodnocení portfolií formou high-water mark(hodnota Vašeho kapitálu dosáhne historického maxima).

4

Dlouhodobé vztahy a osobní přístup

Naším cílem je ke každému klientovi přistupovat individuálně a navázat silné a dlouhodobé vztahy, abychom mohli docílit maximálních výsledků a spokojenosti.

5

Elatus

Jsme profesionální tým lidí, kteří Vám chtějí nabídnout jedinečný investiční produkt, který Vám přinese adekvátní a stabilní výnos v jakémkoli tržním prostředí a zároveň maximálně ochrání Vaše investice použitím opcí, zajištěných struktur a sofistikovaných algoritmu. Naší motivaci je vydělávat dlouhodobě a společně s Vámi

6Zaregistrovat Přihlásit se